Zamiatarki do posadzek

Czysta Polska – dostawca zamiatarek do posadzek

 

Obserwując rozwój branży czyszczącej na polskim rynku  oraz coraz większe zapotrzebowanie na urządzenia do zbierania suchych zabrudzeń z posadzki mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na profesjonalne zamiatarki do posadzek. Zajmujemy się importem, sprzedażą, serwisem oraz wynajmem zamiatarek marki IPC Gansow oraz RCM, włoskich producentów maszyn czyszczących z wieloletnim doświadczeniem. Świadomie podjęliśmy współpracę z producentami, którzy od lat dokładają wszelkich starań, by zamiatarki do posadzek były niezawodne, posiadały doskonałe właściwości czyszczące oraz szereg nowoczesnych rozwiązań zapobiegających pyleniu podczas zamiatania. Dodatkowo wybrane przez nas urządzenia charakteryzują się nieskomplikowaną budową oraz wyposażone są w jednostki napędowe renomowanych producentów (Honda, Lombardini i inne) dla łatwej konserwacji i niskich kosztów eksploatacji.

 

Oferta zamiatarek do posadzek.

 

Oferujemy prowadzone zamiatarki do posadzek (zasilane bateryjnie, spalinowo, w tym także modele z napędem trakcyjnym,) oraz samojezdne maszyny zamiatające z siedziskiem dla operatora zasilane bateryjnie oraz spalinowo.

 

Zamiatarki do posadzek Czysta Polska

W naszej ofercie znajdują się małe zamiatarki prowadzone zasilane bateryjnie przeznaczone do bez spalinowego zamiatania mniejszych powierzchni w tym także wykładzin i dywanów (ma przykład model 664). W przypadku zapotrzebowania na zamiatanie bardziej obszernych terenów polecamy prowadzone modele 512 i 712 zasilane zarówno bateryjnie i spalinowo. Do zamiatania terenów wielkopowierzchniowych polecamy samojezdne zamiatarki, które zależnie od potrzeb mogą być zasilane wyłącznie bateryjnie lub spalinowo (diesel, benzyna, także LPG) oraz w systemie hybrydowym Dual – Power (silnik spalinowy + baterie). Przy wielkopowierzchniowych strefach przemysłowych zachęcamy do złożenia indywidualnego zapytania ofertowego na maszyny do czyszczenia wyposażone w unikalny system anty-kurzowy i specjalistyczny, bardzo wydajny system filtracyjny.

 

Zamiatarka dzisiaj to nie tylko maszyna do sprzątania ulic czy placów.

 

Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się podczas zamiatania terenów zewnętrznych na przykład: parkingów, placów z kostki brukowej, betonu oraz magazynów czy hal produkcyjnych , a także stref przemysłowych wymagających praktycznie bezpyłowego zamiatania i wysokiej jakości filtracji. Coraz częściej spotykamy się również z potrzebą codziennego zamiatania obszarów wielkopowierzchniowych wyłożonych wykładzinami, gdzie tradycyjne sprzątanie odkurzaczami zajmuje zbyt wiele czasu, okazuje się zbyt pracochłonne i w rezultacie nieopłacalne.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Zapewniamy kompleksową opiekę techniczną i serwisową w okresie gwarancji i po zakończeniu gwarancji urządzenia. Posiadamy magazyn podstawowych części zamiennych na miejscu, na bieżąco też sprowadzamy niezbędne komponenty od producenta. Nasze zaangażowanie oraz bardzo elastyczny sposób pracy przyczyniły się do tego, że prowadzimy stałą, często trwająca już od kilku lat współpracę z firmami sprzątającymi, usługowymi, zakładami przemysłowymi i produkcyjnymi oraz klientami indywidualnymi na terenie całego kraju.

Mając na uwadze nasze doświadczenie i wysoki komfort Państwa pracy oferujemy Państwu wsparcie w zakresie doboru właściwego urządzenie dostosowanego do Państwa potrzeb. To bardzo ważne, by urządzenie posiadało niezbędne parametry zamiatania i odpowiednie wyposażenie, bo tylko właściwe dobrana maszyna do sprzątania zapewni wydajną i niezawodną pracę oraz w pełni spełni Państwa oczekiwania na wiele lat. W przypadku zainteresowania wybranymi urządzeniami proponujemy bezpłatną prezentację, a przy zakupie i dostawie maszyny przeprowadzamy nieodpłatne, profesjonalne szkolenie personelu z obsługi i eksploatacji maszyny czyszczącej.

 

Szczegółową ofertę produktową znajdą Państwo na naszej stronie www.ipcleaning.pl

Nasi partnerzy: